dziecko

Zapewniamy naszym podopiecznym profesjonalną opiekę przedszkolną. Dzięki współpracy z profesjonalistami z zakresu psychologii, oligofrenopedagogiki oraz logopedii możemy prowadzić zajęcia dla dzieci z zaburzeniami rozwoju oraz specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dodatkowo w naszym oddziale integracyjnym prowadzimy zajęcia dostosowane do potrzeb dzieci.

Warsztaty i zajęcia dla każdego dziecka

W naszym przedszkolu dbamy o domową atmosferę i edukację dzieci. Staramy się doskonalić indywidualne umiejętności maluchów. Organizujemy zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, tańca i śpiewu. W trosce o zdrowie dzieci prowadzimy też ćwiczenia fizyczne.

W przedszkolu Małgosia odbywają się również:

• warsztaty teatralne,
  • warsztaty muzyczne,
  • zajęcia plastyczne,
  • zajęcia techniczne,
  • zajęcia kulinarne.

Dzięki naszej bogatej ofercie zajęć najmłodsi mogą rozwijać swoje kreatywne możliwości. Chcemy, aby nasi podopieczni czerpali radość z pobytu w przedszkolu i cieszyli się towarzystwem swoich rówieśników. Dbamy o prawidłową edukację dzieci na właściwym poziomie.

Edukacja przez zabawę

Na odpowiedni rozwój u dzieci wpływ ma także zabawa. Nasi podopieczni mogą korzystać z placów zabaw, na których znajdą wiele atrakcji oraz zabawek. Podczas deszczowych i chłodnych dni dzieci mogą grać w edukacyjne gry, pozwalające poznawać świat i rozwijać nowe umiejętności. Chcąc zapoznać najmłodszych z książkami i pokazać im, że czytanie może być fajne, udostępniamy im bibliotekę bogatą w książki dostosowane do każdego wieku.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego przedszkola. Panująca w nim przyjazna atmosfera sprawia, że pobyt u nas to czysta radość dla dzieci. Zapewniamy odpowiednie warunki do rozwoju oraz poprawnej edukacji. Zachęcamy do odwiedzin i zapisów, które trwają cały rok!